جولای 22, 2024
متخصص ارتوپدی اطفال در شیراز

لیست پزشکان متخصص ارتوپدی اطفال در شیراز به همراه آدرس و شماره تماس

ارتوپدی یکی از شاخه های مهم پزشکی است که برای بزرگسالان و اطفال وجود دارد. در جهت درمان بیماری های مربوط به استخوان های اطفال نیاز به مراجعه به متخصص ارتوپدی اطفال در شیراز است که در وب سایت تخصصی ارتوپدی با این زمینه پزشکی بیشتر آشنا می شوید….

لیست متخصصین ارتوپدی اطفال در شیراز

نام پزشک آدرس مطب تلفن مطب
دکتر جواد دهقانی شیراز، قصردشت، جنب انتقال خون، ساختمان ارسلان، طبقه اول، واحد 6 07136288061
دکتر غلامحسین شاه چراغی شیراز، خیابان ستارخان، کوی دنا، بیمارستان دنا 07136490411
دکتر آرمین ابطحیان شیراز، خیابان قصردشت، بعد از عفیف آباد، نبش کوچه 53، ساختمان نوین 07136267744

ارتوپد اطفال کیست ؟

تخصص ارتوپدی یکی از علوم پزشکی است که در آن به درمان و یا جراحی برخی از ناحیه های استخوانی که دچار آسیب شده اند میپردازد. روش های درمانی ارتوپدی در سنین مختلف متفاوت است. این شاخه به زیرشاخه های زیادی تقسیم می شود که یکی از این ها فوق تخصص ارتوپد اطفال می باشد که در آن بیماری های مرتبط با استخوان ها و مفاصل نوزادان و کودکان بررسی می شود.

فوق تخصص ارتوپد اطفال

کودکان نیز مانند بزرگسالان ممکن است دچار آسیب های مفاصل و استخوانی شوند که در این حالت نیاز به مراجعه به پزشک متخصص خواهید داشت. حتی ممکن است کودک شما به صورت زمینه ای بیماری استخوانی و مفاصل داشته باد که در جهت درمان این بیماری ها باید به متخصص ارتوپدی اطفال در شیراز مراجعه کنید.

دکتر ارتوپدی اطفال خوب

برای پیدا کردن یک پزشک متخصص ارتوپدی اطفال در شیراز باید معیارهای زیادی را مورد بررسی قرار دهید که یکی از مهم ترین معیارها تجربه و مهارت کافی پزشک انتخابی شما است. داشتن تجربه کافی در زمینه درمان بیماری های استخوانی کودکان نیاز به تجربه زیادی دارد.  در جدول بهترین پزشکان در این زمینه را به شما معرفی کرده ایم.

جراح ارتوپدی اطفال در شیراز

در زمینه جراحی مفاصل نیز نیاز به یک جراح ارتوپدی خوب در زمینه کودکان وجود دارد. بعضی از مشکلات استخوانی کودکان را میتوان با ورزش درمان کرد ما بسیاری دیگر از بیماری های مفاصلی نیاز به جراحی پیدا میکنند که این کار را جراح ارتوپدی اطفال انجام میدهد. با این کار، جراحان ارتوپد، بخشی از استخوان و مفصل کودک که آسیب دیده است را ترمیم کرده و اختلالات حرکتی را برطرف می کنند.

سپاس از همرایتان

بیشتر بخوانید: فوق تخصص جراحی لگن در شیراز

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *