جولای 22, 2024
فیزیوتراپی پویان

فیزیوتراپی پویان

وب سایت ارتوپدی در این لیست به معرفی فیزیوتراپی پویان در شیراز می پردازد. در صورتی که به دنبال یک مجموعه تخصصی جهت انجام خدمات فیزیوتراپی هستید، پیشنهاد ما به شما این مجموعه است.

فیزیوتراپی پویان در شیراز

فیزیوتراپی پویان در شیراز یکی از مجموعه هایی است که به صورت تخصصی در زمینه انجام فیزیوتراپی با استفاده از دستگاه های حرفه ای و تکنسین های باتجربه در زمینه درمان آسیب های بدنی و ورزشی فعالیت می کند. ما نیز در ادامه برخی از خدمات این مجموعه را معرفی می نماییم.

فیزیوتراپی پویان در شیراز

خدمات فیزیوتراپی پویان

کلیه خدمات فیزیوتراپی و فیزیوتراپی بعد از جراحی شامل الکتروتراپی، تمرین درمانی، تمرین درمانی پیشرفته برای ورزشکاران، تیپینگ، درای نیدلینگ و درای نیدلینگ با تحریک الکتریکی، مگنتو تراپی، شاک ویو، لیزر پرتوان با جدیدترین دستگاه ها از برند های مطرح Ito ژاپن و Asa ایتالیا در این مجموعه انجام می شود.

خدمات فیزیوتراپی پویان

الکتروتراپی

الکتروتراپی یکی از مدالیته های درمانی پرکابرد در فیزیوتراپی است که در درمان طیف گسترده ای از بیماری‌ ها و مشکلات سیستم اسکلتی _ عضلانی به کار می رود.
در دستگاه های الکتروتراپی از امواج صوتی، امواج الکترومغناطیسی و جریان الکتریکی برای تحریک اعصاب و عضلات و کمک به درمان مشکلات بیماران استفاده می شود.
الکتروتراپی در کنار سایر درمان های فیزیوتراپی می تواند بدون نیاز به اعمال جراحی که اغلب عوارضی در پی دارند به بهبود شرایط بیماران کمک کند.
تحریک الکتریکی اعصاب از راه پوست ( TENS)، اولتراسوند، درمان با موج کوتاه پالسی و درمان با امواج تداخلی (IFT) از روش های متداول الکتروتراپی هستند که در کلینیک های فیزیوتراپی مورد استفاده قرار می گیرند.

آدرس و شماره تماس فیزیوتراپی پویان در شیراز

آدرس: شیراز، چهارراه قصردشت، ابتدای وکلا (ایمان شمالی سابق)، کوچه 17، ساختمان خلدبرین 4، طبقه سوم، واحد 4

شماره تماس: 0713631293109225942610

ساعت کاری مجموعه: 9 تا 13

آدرس و شماره تماس فیزیوتراپی پویان در شیراز

اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *